Edit

Hakkımızda

TURMOT Sigorta olarak 25 Yıl Koç Holding bünyesindeki çeşitli markaların otomotiv bayiliklerini 3S plazamızda sürdürmüş bulunuyoruz. Her ihtiyaca
uygun çeşit ile bölgemizde lider konumda olan markamız ve yüksek adetli otomobil stok çeşitliliğimiz ile 1992 yılından bugüne müşterilerimize huzurlu alışveriş imkanı sunmaktayız. Ataşehir lokasyonlu konforlu showroomlarımız ile toplamda 5.200 m2 açık/kapalı alanlarımızla, deneyimli 30 kişilik profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

Kurulduğumuz günden bugüne hizmet verdiğimiz referans geniş portföyümüzle, kesintisiz ve kaliteli hizmetimizle karşınızdayız. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile çalışmakta olup; Bu vesile ile şirketimizin sahip olduğu dijital altyapılı hızlı teklif ekranlarımızla taleplerinizi hızlıca değerlendirerek en uygun fiyat ve en pratik şekilde tekliflerimizi sizlere iletiyoruz. Geniş yelpazeli anlaşmalı şirketlerimiz ile indirimli ve avantajlı fiyatları tarafınıza sunmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimiz tarafından ihtiyacınız olduğu her an gerekli desteği sigortanın tüm alanlarında kesintisiz sağlamaktayız. Sizleri de hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Sigorta sektöründe 30 yıllık tecrübemiz ve alt yapımız ile siz değerli müşterilerimizin sigorta gereksinimlerini online olarak karşılamaktayız.

10'dan fazla şirket grubu
hızlı tekliflendirme
en iyi fiyat garantisi
ÖDEME SEÇENEKLERİ