Edit

Hakkımızda

TURMOT Sigorta olarak 25 Yıl Koç Holding bünyesindeki çeşitli markaların otomotiv bayiliklerini 3S plazamızda sürdürmüş bulunuyoruz. Her ihtiyaca
uygun çeşit ile bölgemizde lider konumda olan markamız ve yüksek adetli otomobil stok çeşitliliğimiz ile 1992 yılından bugüne müşterilerimize huzurlu alışveriş imkanı sunmaktayız. Ataşehir lokasyonlu konforlu showroomlarımız ile toplamda 5.200 m2 açık/kapalı alanlarımızla, deneyimli 30 kişilik profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

İhtiyacınız olan sigorta seçimini yapınız...

İşyeri Sigortası Nedir? İşyeri Sigortası Neyi Kapsar?

 

İşyeri sigortası ile tamamen isteğe bağlı olarak iş yerinizi her türlü felakete karşı güvence ve koruma altına alabilirsiniz. Yangın, sel, hırsızlık ve daha pek çok riske karşı iş yerinize işyeri sigortası yaptırabilirsiniz. İşyeri sigortası için sigorta hizmeti sunmakta olan sigorta firmaları ile anlaşma sağlayabilir ve size uygun poliçe teklifini değerlendirerek işyerinizi koruma altına alabilirsiniz. İşyeri sigortası yaptırırken sigortanızın kapsamını kendiniz belirleyebilir ve dilediğiniz paket seçeneği üzerinden poliçenizi başlatabilirsiniz. İşyeri sigortası yaptırırken küçük ölçekli işletme ve büyük ölçekli işletme şeklinde baz alınarak hesaplama yapılmaktadır. İşyerlerinde risk durumu iş yerlerinin yapısına ve faaliyet durumuna göre değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle oluşabilecek tehlike durumlarına göre sigorta poliçesi oluşturmak ileride yaşanacak risklere karşı önlem alma konusunda büyük bir fayda sağlayacaktır. İş yeri sigorta işlemleri internet sitesi üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

İşyeri Sigorta Kapsamları

İşyeri sigorta kapsamları oldukça geniştir. İşyeri sigortası yaptırırken sigorta kapsamı içerisinde yer almakta olan kapsamlara dikkat etmek büyük önem taşımaktadır. İşyeri sigorta kapsamları içerisinde genel olarak yangın, sel, izolasyon eksikliği ve daha pek çok nedenden kaynaklanabilecek hasarlar sigorta poliçesi kapsamında yer almaktadır. İşyeri sigortasından tam anlamı ile faydalanabilmek için sigortanızın tam kapsamlı olması her zaman çok daha faydalı olacaktır. İş yerlerinde genel olarak yangın, hırsızlık ve deprem en sık karşılaşılan riskler arasında yer almaktadır. İş yeri sigortası yaptırırken bina değeri, dekorasyon değeri, demirbaş değeri, işyerinin faaliyet konusu, hırsızlık önlemleri, işletme ticari ünvanı, şahıs için TC kimlik numarası, şirketler için ise vergi numarası talep edilmektedir.